Bezpieczny kantor Bitcoin

Stacjonarny kantor kryptowalut Warszawa

Dzięki sporemu wolumenowi obrotu gwarantujemy najbardziej korzystne kursy, zarówno jeśli chodzi o sprzedaż, jak i zakup bitcoina. Nasza oferta to nie tylko wymiana stacjonarna (w naszym punkcie), ale również kantor online.

Kantor kryptowalut – stacjonarny (Warszawa) oraz online

Kantor bitcoin Warszawa

Nasz kantor kryptowalut stacjonarny znajduje się w samym centrum Warszawy, przy ulicy Chmielnej 33. Umożliwiamy płatność BLIK-iem lub kartą debetową – dla wygody naszych klientów przygotowaliśmy specjalny terminal. Zakup kryptowalut stacjonarnie to dodatkowa zaleta w postaci pomocy naszych ekspertów, którzy rozwieją ewentualne wątpliwości i wszystko wytłumaczą. Dogodna lokalizacja ułatwia dostanie się do nas – zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem czy taksówką.

E-kantor i bezpieczny portfel

Kantor kryptowalut online jest całkowicie bezpiecznym sposobem na dokonanie transakcji, bez wychodzenia z domu – niemal z każdego miejsca na świecie, o każdej porze dnia i nocy. Połączenie z serwerem jest szyfrowane (SSL) z wykorzystaniem 256-bitowego klucza. To tak, jak w e-bankowości, gdzie bezpieczeństwo transakcji jest najważniejsze. Zaletą e-kantora jest szybkość operacji i możliwość dostosowania jej pory do swojego harmonogramu dnia.

Oferujemy też bezpieczny portfel, w którym można przechowywać zakupione środki. Jest on zaszyfrowany, co gwarantuje jego bezpieczeństwo i niezawodność. Płatności można dokonywać błyskawicznie, szybkim przelewem.

  • X: T: Result:
JavaScript - read JSON from URL