Doradztwo biznesowe dla firm

Usługa doradztwa biznesowego (Business Concierge) w Center Solutions skierowana jest do osób, które oczekują fachowej obsługi i kompleksowego załatwienia powierzonych spraw. Naszymi klientami są startupy, małe oraz duże firmy, a także inwestorzy działający na rynku nieruchomości i kryptowalut – to dwa główne obszary naszej działalności. Świadczymy również pomoc w zakresie prawnym, finansowym i ubezpieczeniowym.

Doradztwo biznesowe – na czym polega?

Business Concierge to stosunkowo nowa usługa w naszym kraju. Pod tą tajemniczą nazwą kryje się szereg czynności, które mają wspierać i ułatwiać codzienne prowadzenie biznesu. Business concierge jest ściśle powiązany z zarządzaniem. Osoba lub zespół świadczący wsparcie musi posiadać niezbędną wiedzę, umiejętności i przygotowanie, by pomagać osobom prywatnym/organizacjom w osiąganiu określonych celów. Dokładny zakres działania opiekuna przedsiębiorcy jest uzależniony przede wszystkim od potrzeb klienta, a pomoc opiera się na doświadczeniu, które posiada dany specjalista (doradca).

Usługi doradcze,
czyli…?

Przyjęło się, że doradztwo biznesowe zarezerwowane jest wyłącznie dla dużych korporacji. Nic bardziej mylnego. To usługi dla każdego przedsiębiorcy, który potrzebuje fachowej pomocy w osiągnięciu rozmaitych celów lub rozwiązaniu bieżących problemów w firmie. Zadaniem doradcy jest zrozumienie potrzeb klienta i wspólne wypracowanie optymalnych rozwiązań dostosowanych do konkretnego przypadku, w tym stworzenie efektywnej strategii działania, która zapewni stały rozwój przedsiębiorstwa.

Chcę współpracować

Business concierge – efektywne wsparcie dla biznesu

Center Solutions świadczy usługi doradcze dla firm: konsulting biznesowy, wsparcie w inwestycjach, handlu i zarządzaniu nieruchomościach, marketingu i finansach. Pomagamy w optymalizacji kosztów prowadzenia działalności, uzyskaniu dotacji unijnych oraz opracowaniu spójnej strategii rozwoju, której głównym celem będzie maksymalizacja przyszłych dochodów. Podjęcie jakichkolwiek działań poprzedzamy szczegółową rozmową z klientem i określeniem celu lub istoty problemu, z którym obecnie się mierzy. Po zebraniu kompletu danych przystępujemy do obszernej analizy finansowej firmy i wdrażania uzgodnionych wcześniej rozwiązań.

Jesteśmy otwarci na dialog i gotowi do realizacji nawet najtrudniejszych zadań, chętnie słuchamy sugestii klienta. Pomożemy nie tylko rozwiązać bieżące problemy Twojej firmy, ale również przeciwdziałać potencjalnym, przyszłym zagrożeniom, wskazując wszystkie ryzyka i słabe strony działalności. Wzmocni to stabilność firmy, zwiększy efektywność i wydajność, a w konsekwencji również dochodowość Twojego biznesu.

Zostań klientem

Specjaliści Center Solutions

Poznaj naszych ekspertów

Anna Och –
kim jestem i w czym mogę pomóc?

Jestem partnerem firmy Center Solutions, gdzie pomagam przedsiębiorcom w pozyskiwaniu finansowania w formie dotacji z Unii Europejskiej. Działam również w obrębie funduszy inwestycyjnych. Zajmuję się pomocą w zakresie VC/PE. Moje motto brzmi: Jakość pamięta się o wiele dłużej niż cenę.

Profesjonalne pozyskiwanie dotacji

Już od przeszło 12 lat specjalizuję się w pozyskiwaniu dotacji unijnych dla różnych podmiotów, realizujących szereg projektów z zakresu inwestycji, badań, rozwoju, a nawet zabezpieczenia praw własności intelektualnej.

Pomogę uzyskać dotacje unijne m.in. dla:

 • projektów modernizacyjnych przedsiębiorstw, dzięki którym będą one mogły wprowadzić nowe produkty i usługi;
 • firm, które są zainteresowane budową zakładu usługowego lub przemysłowego;
 • podmiotów zajmujących się realizacją inwestycji w zakresie ochrony środowiska;
 • firm zajmujących się badaniami prototypowymi;
 • projektów inwestycji cyfrowych i informatycznych;
 • podmiotów zainteresowanych inwestowaniem w instalacje fotowoltaiczne i ich rozwój.

Wsparcie o charakterze prawnym

Współpracuję z agencją Royal Management, dzięki której moi klienci mogą uzyskać kompleksowe wsparcie prawne i finansowe. W ramach świadczonych usług ocenimy, czy dana inwestycja nadaje się do uzyskania dotacji, a jeśli proces weryfikacji przebiegnie pomyślnie – będziemy nadzorować mechanizmy odpowiedzialne za jej wdrożenie. Pomożemy również w spełnieniu wszystkich wymogów prawnych i formalnych, włącznie z przygotowaniem analizy finansowej i prowadzeniem korespondencji z organami w imieniu klienta.

Na koniec zadbamy o rozliczanie dotacji, w trakcie której pomożemy wybrać odpowiednią metodę ewidencji księgowej, sporządzimy stosowne dokumenty i wygenerujemy raporty (z uwzględnieniem sprawozdań kwartalnych i końcowych).

Pozostaję do Państwa pełnej dyspozycji. Zapraszam do kontaktu!

Kompleksowa pomoc z zakresu bankowości, ubezpieczeń i opieki medycznej

Dzisiaj w biznesie bardzo ważna jest komplementarność świadczonych usług. Naturalnym jest fakt, że klient, jako odbiorca końcowy, oczekuje, że zamówiona przez niego usługa zostanie zrealizowana w sposób kompleksowy i rzetelny.

Firma InFinance to zespół kreatywnych specjalistów z zakresu kredytów dla firm, osób indywidualnych, a także ubezpieczeń i prywatnej opieki zdrowotnej. W InFinance wzajemne uzupełnianie się świadczonych usług jest fundamentem działalności.

InFinance, czyli wszechstronne podejście do biznesu

Firma InFinance to zespół specjalistów, dla których rachunkowość, bankowość, prawo gospodarcze i ubezpieczenia nie mają żadnych tajemnic. Podmiot ten, jako partner Center Solutions, realizuje usługi z zakresu doradztwa gospodarczego, prawnego i kredytowego. InFinance to uznana w branży marka oferująca pomoc zarówno dla przedsiębiorstw, jak również osób prywatnych.

Sprawdzony zespół to klucz

Zespół InFinance to grupa specjalistów, wspólników i partnerów, którzy dzięki swoim kompetencjom w dziedzinie prawa i finansów świadczą profesjonalne doradztwo kredytowe, ubezpieczeniowe i zdrowotne. Firma gwarantuje swoim klientom najwyższą jakość obsługi w standardzie premium.

Dzięki sieci kontaktów i wsparciu silnych partnerów finansowanie wybranych inwestycji, poruszanie się w gąszczu skomplikowanych przepisów czy zakup optymalnego ubezpieczenia stają się o wiele prostsze i bezpieczniejsze. Atutem InFinance jest bezkompromisowe działanie na rzecz klienta, dzięki firma zebrała już mnóstwo pozytywnych referencji wśród osób prywatnych, inwestorów oraz przedsiębiorców reprezentujących rozmaite branże.

Zespół InFinance to coś więcej niż usługi doradcze. To silny partner, dla którego interes klienta stoi zawsze na pierwszym miejscu!

Multiagencja Ubezpieczenia Karny

Rodzinna firma z wieloletnim doświadczeniem, która zatrudnia łącznie kilkunastu wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Partnerami biznesowymi agencji są wyłącznie osoby z rzetelną wiedzą i kierunkowym wykształceniem. Silny sojusznik grupy Center Solutions.

Mocne strony agencji

Ponad 20-letnie doświadczenie na rynku ubezpieczeń zapewnia wysoki poziom wiedzy podczas pośredniczenia w zawieraniu umów ubezpieczeniowych oraz kompleksowe doradztwo na etapie wyboru najlepszej polisy.

W naszej ofercie znajdują się ubezpieczenia zarówno dla firm, instytucji publicznych, jak i dla osób fizycznych. Współpracujemy z 16 sprawdzonymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, m.in.: PZU, Allianz, AXA, Generali, Ergo Hestia, Warta czy Uniqa.

Doradzamy w wyborze najlepszej polisy ubezpieczeniowej. Oferujemy szeroki wybór ubezpieczeń życia oraz mienia. Pomagamy w wyborze najlepszego ubezpieczenia na życie oraz NNW, a także ubezpieczenia komunikacyjnego czy mieszkania. Firmom i instytucjom publicznym proponujemy doradztwo w zakresie wyboru różnego rodzaju ubezpieczeń dla przedsiębiorców, w tym ubezpieczenia inwestycyjnego oraz ochrony prawnej.

Dlaczego warto podjąć z nami współpracę?

 • Zapewniamy szeroki wybór ofert, rzetelność i doświadczenie.
 • Już od przeszło 21 lat doradzamy klientom w zakresie ubezpieczeń.
 • Oferujemy ubezpieczenia z 16 największych towarzystw ubezpieczeniowych.
 • Współpracujemy wyłącznie z wykwalifikowanym, zaufanym zespołem doradców.
 • Zrealizowaliśmy wiele inwestycji cyfrowych i informatycznych.
 • Działamy na jasnych i uczciwych zasadach.

Masz pytania?

Napisz Do Nas!

  Potrzebujesz doradcy biznesowego?

  Business concierge to stosunkowo nowy zawód w naszym kraju. Pod tajemniczą nazwą kryje się szereg usług, które mają wspierać i ułatwiać życie swoim klientom. Na czym dokładnie polega wsparcie biznesu?

  Co to jest doradztwo biznesowe?

  Same usługi ściśle wiążą się z zarządzaniem. Osoba świadcząca wsparcie posiada niezbędną wiedzę, umiejętności i przygotowanie, by pomagać osobom, organizacji w osiąganiu określonych zadań, celów. Taki opiekun przedsiębiorcy świadczy usługi w zakresie prawnym, finansowym, ubezpieczeniowym…Zakres działania uzależniony jest od posiadanej wiedzy i umiejętności.

  Wsparcie biznesu, czyli…?

  Przyjęło się, że doradztwo zarezerwowane jest dla dużych korporacji. Nic bardziej mylnego. To usługi dla każdego przedsiębiorcy, który potrzebuje fachowej pomocy. Taka osoba współpracuje z klientem, pomaga mu osiągnąć wyznaczony cel i rozwiązywać bieżące problemy firmy. Poprzez stały kontakt można wypracować optymalny sposób rozwiązania danego problemu i stworzyć efektywną strategię działania. Wypracowanie taktyki jest możliwe dzięki współpracy dwóch podmiotów mających jeden cel. Niezbędna jest przy tym odpowiednia wiedza i umiejętności.

  Chcę współpracować

  WSPARCIE BIZNESU

  Center Solutions to firma świadcząca usługi doradcze dla biznesu. Consulting, wsparcie w inwestycjach, w nieruchomościach, marketingu, finansach. To również opracowanie wspólnej strategii na rozwój branży i zwiększenie zysków.
  Aby tego dokonać niezbędna jest rzetelna rozmowa i określenie istoty problemu. Na tym etapie należy jasno określić cele, które są możliwe do realizacji. Następnie należy zebrać odpowiednie dane i informacje, które pozwolą rozwiązać problem lub umożliwią osiągnięcie satysfakcjonujących efektów działania. Ostatni etap to wdrożenie planu do realizacji.

  Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły i gotowi do realizacji najtrudniejszych zadań. Pomożemy nie tylko rozwiązać problemy firmy, ale również zmienimy jej oblicze i rozwiniemy brand w ekspansji Twojej firmy. Wskażemy słabe strony Twojego biznesu i zwiększymy możliwości jego rozwoju.

  Masz pytania?

  Napisz Do Nas!