Business Concierge

Doradztwo biznesowe dla firm

image_6.jpg
image07-1.jpg
image08.jpg

W takim razie…

czym jest?

Usługa doradztwa biznesowego (Business Concierge) w CENTER SOLUTIONS skierowana jest do osób, które oczekują fachowej obsługi i kompleksowego załatwienia powierzonych spraw. Naszymi klientami są startupy, małe oraz duże firmy, a także inwestorzy działający na rynku nieruchomości i kryptowalut – to dwa główne obszary naszej działalności. Świadczymy również pomoc w zakresie prawnym, finansowym i ubezpieczeniowym.

No dobra, ale…

Na czym polega?

Business Concierge to stosunkowo nowa usługa w naszym kraju. Pod tą tajemniczą nazwą kryje się szereg czynności, które mają wspierać i ułatwiać codzienne prowadzenie biznesu. Business concierge jest ściśle powiązany z zarządzaniem. Osoba lub zespół świadczący wsparcie musi posiadać niezbędną wiedzę, umiejętności i przygotowanie, by pomagać osobom prywatnym/organizacjom w osiąganiu określonych celów. Dokładny zakres działania opiekuna przedsiębiorcy jest uzależniony przede wszystkim od potrzeb klienta, a pomoc opiera się na doświadczeniu, które posiada dany specjalista (doradca).

A czym dokładnie są…

Usługi doradcze?

Przyjęło się, że doradztwo biznesowe zarezerwowane jest wyłącznie dla dużych korporacji. Nic bardziej mylnego. To usługi dla każdego przedsiębiorcy, który potrzebuje fachowej pomocy w osiągnięciu rozmaitych celów lub rozwiązaniu bieżących problemów w firmie. Zadaniem doradcy jest zrozumienie potrzeb klienta i wspólne wypracowanie optymalnych rozwiązań dostosowanych do konkretnego przypadku, w tym stworzenie efektywnej strategii działania, która zapewni stały rozwój przedsiębiorstwa.

bg-01 kopia
image05-2.jpg
Rectangle-73

Anna Och

Kim jestem i w czym mogę pomóc?

Jestem partnerem firmy CENTER SOLUTIONS, gdzie pomagam przedsiębiorcom w pozyskiwaniu finansowania w formie dotacji z Unii Europejskiej. Działam również w obrębie funduszy inwestycyjnych. Zajmuję się pomocą w zakresie VC/PE. Moje motto brzmi: Jakość pamięta się o wiele dłużej niż cenę.

Profesjonalne pozyskiwanie dotacji

Już od przeszło 12 lat specjalizuję się w pozyskiwaniu dotacji unijnych dla różnych podmiotów, realizujących szereg projektów z zakresu inwestycji, badań, rozwoju, a nawet zabezpieczenia praw własności intelektualnej.

Pomogę uzyskać dotacje unijne m.in. dla:

Wsparcie o charakterze prawnym

Współpracuję z agencją Royal Management, dzięki której moi klienci mogą uzyskać kompleksowe wsparcie prawne i finansowe. W ramach świadczonych usług ocenimy, czy dana inwestycja nadaje się do uzyskania dotacji, a jeśli proces weryfikacji przebiegnie pomyślnie – będziemy nadzorować mechanizmy odpowiedzialne za jej wdrożenie. Pomożemy również w spełnieniu wszystkich wymogów prawnych i formalnych, włącznie z przygotowaniem analizy finansowej i prowadzeniem korespondencji z organami w imieniu klienta.

Na koniec zadbamy o rozliczanie dotacji, w trakcie której pomożemy wybrać odpowiednią metodę ewidencji księgowej, sporządzimy stosowne dokumenty i wygenerujemy raporty (z uwzględnieniem sprawozdań kwartalnych i końcowych). Dzięki współpracy z nami nasi klienci mogą uzyskać kompleksowe wsparcie prawne i finansowe.

Pozostajemy do Państwa pełnej dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu!

Business concierge – efektywne wsparcie dla biznesu

CENTER SOLUTIONS świadczy usługi doradcze dla firm: konsulting biznesowy, wsparcie w inwestycjach, handlu i zarządzaniu nieruchomościach, marketingu i finansach. Pomagamy w optymalizacji kosztów prowadzenia działalności, uzyskaniu dotacji unijnych oraz opracowaniu spójnej strategii rozwoju, której głównym celem będzie maksymalizacja przyszłych dochodów. Podjęcie jakichkolwiek działań poprzedzamy szczegółową rozmową z klientem i określeniem celu lub istoty problemu, z którym obecnie się mierzy. Po zebraniu kompletu danych przystępujemy do obszernej analizy finansowej firmy i wdrażania uzgodnionych wcześniej rozwiązań.

Jesteśmy otwarci na dialog i gotowi do realizacji nawet najtrudniejszych zadań, chętnie słuchamy sugestii klienta. Pomożemy nie tylko rozwiązać bieżące problemy Twojej firmy, ale również przeciwdziałać potencjalnym, przyszłym zagrożeniom, wskazując wszystkie ryzyka i słabe strony działalności. Wzmocni to stabilność firmy, zwiększy efektywność i wydajność, a w konsekwencji również dochodowość Twojego biznesu.

Kompleksowa pomoc z zakresu bankowości, ubezpieczeń i opieki medycznej

Infinance Kompleksowe Doradztwo Finansowe Logo 1

Dzisiaj w biznesie bardzo ważna jest komplementarność świadczonych usług. Naturalnym jest fakt, że klient, jako odbiorca końcowy, oczekuje, że zamówiona przez niego usługa zostanie zrealizowana w sposób kompleksowy i rzetelny.

Firma InFinance to zespół kreatywnych specjalistów z zakresu kredytów dla firm, osób indywidualnych, a także ubezpieczeń i prywatnej opieki zdrowotnej. W InFinance wzajemne uzupełnianie się świadczonych usług jest fundamentem działalności.

InFinance, czyli wszechstronne podejście do biznesu

Firma InFinance to zespół specjalistów, dla których rachunkowość, bankowość, prawo gospodarcze i ubezpieczenia nie mają żadnych tajemnic. Podmiot ten, jako partner CENTER SOLUTIONS, realizuje usługi z zakresu doradztwa gospodarczego, prawnego i kredytowego. InFinance to uznana w branży marka oferująca pomoc zarówno dla przedsiębiorstw, jak również osób prywatnych.

Sprawdzony zespół to klucz

Zespół InFinance to grupa specjalistów, wspólników i partnerów, którzy dzięki swoim kompetencjom w dziedzinie prawa i finansów świadczą profesjonalne doradztwo kredytowe, ubezpieczeniowe i zdrowotne. Firma gwarantuje swoim klientom najwyższą jakość obsługi w standardzie premium.

Dzięki sieci kontaktów i wsparciu silnych partnerów finansowanie wybranych inwestycji, poruszanie się w gąszczu skomplikowanych przepisów czy zakup optymalnego ubezpieczenia stają się o wiele prostsze i bezpieczniejsze. Atutem InFinance jest bezkompromisowe działanie na rzecz klienta, dzięki firma zebrała już mnóstwo pozytywnych referencji wśród osób prywatnych, inwestorów oraz przedsiębiorców reprezentujących rozmaite branże.

Zespół InFinance to coś więcej niż usługi doradcze. To silny partner, dla którego interes klienta stoi zawsze na pierwszym miejscu!

Multiagencja Ubezpieczenia Karny

Logo Karny 1

Rodzinna firma z wieloletnim doświadczeniem, która zatrudnia łącznie kilkunastu wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Partnerami biznesowymi agencji są wyłącznie osoby z rzetelną wiedzą i kierunkowym wykształceniem. Silny sojusznik grupy CENTER SOLUTIONS.

Mocne strony agencji

Ponad 20-letnie doświadczenie na rynku ubezpieczeń zapewnia wysoki poziom wiedzy podczas pośredniczenia w zawieraniu umów ubezpieczeniowych oraz kompleksowe doradztwo na etapie wyboru najlepszej polisy.

W naszej ofercie znajdują się ubezpieczenia zarówno dla firm, instytucji publicznych, jak i dla osób fizycznych. Współpracujemy z 16 sprawdzonymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, m.in.: PZU, Allianz, AXA, Generali, Ergo Hestia, Warta czy Uniqa.

Doradzamy w wyborze najlepszej polisy ubezpieczeniowej. Oferujemy szeroki wybór ubezpieczeń życia oraz mienia. Pomagamy w wyborze najlepszego ubezpieczenia na życie oraz NNW, a także ubezpieczenia komunikacyjnego czy mieszkania. Firmom i instytucjom publicznym proponujemy doradztwo w zakresie wyboru różnego rodzaju ubezpieczeń dla przedsiębiorców, w tym ubezpieczenia inwestycyjnego oraz ochrony prawnej.

Dlaczego warto podjąć z nami współpracę?

Masz pytania?

Wypełnij formularz kontaktowy