Abonamentowa obsługa prawna

Zdalna obsługa prawna to przede wszystkim wygoda, szybki i stały dostęp do zespołu doświadczonych prawników, a także oszczędność czasu, którego nie musisz już poświęcać na umawianie wizyt w kancelarii. W Center Solutions koncentrujemy się zarówno na działaniach prewencyjnych, jak i rozwiązywaniu kryzysowych sytuacji, wymagających błyskawicznej interwencji specjalistów z różnych dziedzin prawa.

Zobacz pakiety

Obsługa prawna na abonament – co oferujemy?

W ramach comiesięcznej opłaty abonamentowej za wybrany pakiet prawny oferujemy profesjonalne wsparcie specjalistów z rozmaitych gałęzi prawa.

Nie musisz już szukać kancelarii i tracić cennego czasu na umawianie spotkań w odległych terminach. W Center Solutions zyskujesz stały dostęp do usług prawnych, niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajdujesz. Stawiamy na wygodę naszych klientów i szanujemy ich czas!

Jesteśmy skoncentrowani na nawiązywaniu długotrwałych relacji, dlatego proponowaną przez nas usługę wsparcia prawnego oferujemy na okres nie krótszy niż 12 miesięcy. Dzięki temu Ty możesz skupić się na rozwijaniu swojego biznesu, a my w tym czasie zadbamy o to, aby każda podejmowana przez Ciebie decyzja była zgodna z obowiązującą literą prawa.

W czym możemy Ci pomóc?

Oto skrócona lista zadań, których w ramach oferowanych pakietów najczęściej podejmujemy się w Center Solutions:

 • pomagamy w kwestiach związanych z rozpoczęciem działalności gospodarczej;

 • weryfikujemy dokumenty otrzymywane od urzędów (m.in. US, ZUS) i kontrahentów;

 • zapewniamy pomoc w uzyskaniu korzystnych wypłat odszkodowań od ubezpieczycieli;

 • przygotowujemy szablony umów i liczne dokumentacje dla kontrahentów i klientów;

 • prowadzimy sprawy związane z rejestracją znaku towarowego i ochroną własności intelektualnej;
 • ściągamy należności, współpracując z instytucjami specjalizującymi się w egzekwowaniu długów;

 • udzielamy konsultacji w sprawach przestrzegania prawa pracy przez zatrudnionych pracowników;

 • weryfikujemy regulaminy stron internetowych i innych regulaminów stacjonarnych;

 • rozwiązujemy kwestie dotyczące przepisów gwarancji i rękojmi.

Abonament prawny –
dlaczego warto?

stały dostęp do specjalistów
z różnych dziedzin prawa;

wsparcie online i telefoniczne;

oszczędność czasu i pieniędzy;

możliwość płatności miesięcznej;

przejrzyste warunki współpracy.

dodatkowe korzyści przy opłaceniu abonamentu z góry za cały rok.

Wciąż zmieniające się normy oraz złożoność całej masy przepisów sprawiają, że bardzo łatwo o decyzję, która wykracza poza reguły wyznaczone przez ustawodawcę. Brak zabezpieczenia działań biznesowych pod kątem prawnym to znaczące ryzyko. Sankcje nakładane na firmy z tytułu nieprzestrzegania prawa są z reguły bardzo dotkliwe, ponadto nieuczciwi kontrahenci lub klienci mogą wykorzystać złą sytuację prawną firmy na swoją korzyść. Z powodu tych zagrożeń posiadanie obsługi prawnej to warunek sine qua non sprawnie działającej firmy.

Center Solutions – kompleksowa obsługa prawna w jednym miejscu. Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji!

Chcę podjąć współpracę

Masz pytania?

Wypełnij formularz kontaktowy

  Głównym celem Center Solutions jest Twoje zadowolenie

  Właśnie dlatego w naszej firmie czeka na Ciebie kompleksowa obsługa prawna w jednym miejscu, dzięki której możesz uzyskać szybki, stały dostęp do zespołu doświadczonych prawników z każdej dziedziny prawa.

  Koncentrujemy się przede wszystkim na działaniach prewencyjnych, ale również jesteśmy gotowi do pomocy wtedy, gdy pojawiają się awaryjne problemy prawne wymagające błyskawicznej interwencji.

  Abonamentowe usługi prawne

  W ramach comiesięcznej opłaty abonamentowej za wybrany pakiet obsługi prawnej oferujemy profesjonalne wsparcie specjalistów z różnych dziedzin prawa.

  Nie musisz już szukać kancelarii prawnej – w Center Solutions masz stały dostęp do usług prawnych świadczonych zawsze na najwyższym poziomie, by móc pracować bezpiecznie i oszczędzać swój czas.

  Jesteśmy skoncentrowani na nawiązywaniu długotrwałych relacji z klientami, dlatego nasza kompleksowa obsługa prawna oferowana jest na minimalny okres 12 miesięcy. Dzięki temu możesz skupić się na swoim biznesie – my przez ten czas będziemy mogli zadbać o to, aby każda podejmowana przez Ciebie decyzja była zgodna z literą prawa.

  Obsługa prawna w szerokim zakresie

  Oferowane przez Center Solutions usługi prawne włączają szeroką gamę czynności, wśród których znajdują się między innymi:

  profesjonalne doradztwo prawne w ramach różnych gałęzi prawa

  sporządzanie i opiniowanie dokumentacji

  uczestnictwo w negocjacjach w imieniu klientów

  reprezentacja przed urzędami, sądami

  Jesteśmy gotowi do pomocy, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy, aby nie dopuścić do powstawania niekorzystnych dla Ciebie sytuacji. Dzięki temu możesz bez obaw skoncentrować całą swoją uwagę na podejmowaniu przyszłościowych działań.

  Center Solutions – kompleksowa obsługa prawna w jednym miejscu – zawsze do Twojej dyspozycji!

  Masz pytania?

  Napisz Do Nas!