Miesięczny pakiet

Abonamentowa obsługa prawna

image_6.jpg
image07-1.jpg
image08.jpg

W takim razie…

czym jest?

Zdalna obsługa prawna to przede wszystkim wygoda, szybki i stały dostęp do zespołu doświadczonych prawników, a także oszczędność czasu, którego nie musisz już poświęcać na umawianie wizyt w kancelarii. W CENTER SOLUTIONS koncentrujemy się zarówno na działaniach prewencyjnych, jak i rozwiązywaniu kryzysowych sytuacji, wymagających błyskawicznej interwencji specjalistów z różnych dziedzin prawa.

No dobra, ale…

Na czym polega?

W ramach comiesięcznej opłaty abonamentowej za wybrany pakiet prawny oferujemy profesjonalne wsparcie specjalistów z rozmaitych gałęzi prawa. Nie musisz już szukać kancelarii i tracić cennego czasu na umawianie spotkań w odległych terminach. W CENTER SOLUTIONS zyskujesz stały dostęp do usług prawnych, niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajdujesz. Stawiamy na wygodę naszych klientów i szanujemy ich czas!

Jesteśmy skoncentrowani na nawiązywaniu długotrwałych relacji, dlatego proponowaną przez nas usługę wsparcia prawnego oferujemy na okres nie krótszy niż 12 miesięcy. Dzięki temu Ty możesz skupić się na rozwijaniu swojego biznesu, a my w tym czasie zadbamy o to, aby każda podejmowana przez Ciebie decyzja była zgodna z obowiązującą literą prawa.

bg-01 kopia
image05-2.jpg
image2

Abonament prawny

Dlaczego warto?

W czym możemy Ci pomóc?

Oto skrócona lista zadań, których w ramach oferowanych pakietów najczęściej podejmujemy się w CENTER SOLUTIONS:

Od partnera Lion’s legal

Polecane pakiety prawne

Group 131

Wciąż zmieniające się normy oraz złożoność całej masy przepisów sprawiają, że bardzo łatwo o decyzję, która wykracza poza reguły wyznaczone przez ustawodawcę. Brak zabezpieczenia działań biznesowych pod kątem prawnym to znaczące ryzyko. Sankcje nakładane na firmy z tytułu nieprzestrzegania prawa są z reguły bardzo dotkliwe, ponadto nieuczciwi kontrahenci lub klienci mogą wykorzystać złą sytuację prawną firmy na swoją korzyść. Z powodu tych zagrożeń posiadanie obsługi prawnej to warunek sine qua non sprawnie działającej firmy.

CENTER SOLUTIONS – kompleksowa obsługa prawna w jednym miejscu. Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji!

Masz pytania?

Wypełnij formularz kontaktowy