Wirtualne biuro Warszawa

Prowadzenie każdej działalności gospodarczej wymaga posiadania adresu wykonywania działalności. Wynajem biura stanowi często jeden z głównych kosztów firmy, tym bardziej jeśli przedsiębiorcy zależy na prestiżowej lokalizacji. Kwoty najmu pomieszczeń biurowych bywają wysokie, szczególnie w dużych miastach, dlatego warto rozważyć tańsze, ale równie skuteczne rozwiązanie: wirtualne biuro w Warszawie. To prosty sposób na obniżenie kosztów w firmie i zyskanie prestiżowego adresu w samym centrum stolicy.

Sprawdź cennik

Ile kosztuje wirtualne biuro w Warszawie?

Cena wirtualnego biura jest zróżnicowana i uwarunkowana wielkością miasta oraz ilością świadczonych usług w ramach wynajmu (odbieranie, skanowanie i przesyłanie dokumentów etc.). Obecnie praktycznie w każdym mieście usługa ta cieszy się coraz większą popularnością wśród klientów, jednakże prym wiodą największe aglomeracje. Center Solutions oferuje wirtualne biuro w Warszawie znajdujące się w najbardziej pożądanej lokalizacji w Polsce (przy ulicy Chmielnej). Koszty wynajmu wirtualnego biura zaczynają się u nas od 169 PLN netto/mc. Aby zapoznać się z poszczególnymi pakietami i naszymi dodatkowymi usługami, zachęcamy do zapoznania się z cennikiem.

Usługi Pakiet I Pakiet II

Adres do rejestracji firmy i korespondencji

Odbiór listów zwykłych, poleconych oraz przesyłek

Skanowanie i przesyłanie poczty na wskazany adres e-mail

do 15 stron / mc

do 100 stron / mc

Powiadomienia mailowe o nadejściu i odbiorze korespondencji

Przesłanie zebranej korespondencji pod wskazany adres

1 raz / mc

2 razy / mc

Dedykowany numer telefonu z przekierowaniem na inny

Okresy płatności Cena za 1 miesiąc usługi

Płatność za 3 miesiące z góry

169 pln netto

219 pln netto

Płatność za 12 miesięcy z góry

149 pln netto 199 pln netto

Wizerunek firmy najważniejszy

Stare przysłowie mówi: „Jak Cię widzą, tak Cię piszą”. Budowanie wizerunku firmy jest procesem długotrwałym i czasochłonnym, ale pierwsze wrażenie można osiągnąć w stosunkowo prosty sposób – wystarczy rozpoznawalny adres w atrakcyjnej lokalizacji

Niektóre miejsca są powszechnie znane, nie tylko wśród ludzi biznesu. Należy do nich ul. Chmielna w Warszawie, gdzie zlokalizowane jest nasze wirtualne biuro. Prestiżowy adres podniesie renomę Twojej firmy i wzbudzi zaufanie wśród przyszłych partnerów biznesowych, a to pierwszy, lecz niezwykle ważny krok do udanej, długotrwałej współpracy z klientami.

Każde przedsiębiorstwo w momencie rejestracji musi podać adres swojej siedziby, który następnie zostaje umieszczany na fakturach, wizytówkach lub materiałach reklamowych. Jak myślisz, który adres zrobi lepsze wrażenie na Twoim kliencie: prestiżowej lokalizacji czy domowy? Odpowiedź może być tylko jedna.

doradztwo prawne

Potrzebujesz miejsca do pracy?

Biuro na godziny Warszawa

Zobacz ofertę

Co oferuje wirtualne biuro?

Oprócz prestiżowego adresu w samym centrum Warszawy, który utrwali pozytywny wizerunek Twojej firmy i zmniejszy koszty prowadzenia działalności, zyskujesz także… oszczędność czasu.

Odbierzemy za Ciebie całą korespondencję, zeskanujemy ją i przekażemy do Ciebie drogą mailową. Będziesz pracował na własnych warunkach, w świadomości klientów okupując biuro w najlepszej warszawskiej lokalizacji.

Wirtualne biuro – dla kogo i dlaczego?

Wynajęcie biura wirtualnego jest znacznie tańsze niż utrzymywanie tradycyjnego biura. Znacząco obniży to koszty prowadzenia firm, których działalność polega na obsłudze klientów w terenie, freelancerów czy przedsiębiorców, którzy dużo czasu spędzają w podróżach, a także firm, które chcą mieć filie w kilku miastach. Bez względu na to, gdzie się znajdujesz, zawsze będziesz miał dostęp do swojego wirtualnego biura.

Masz pytania?

Wypełnij formularz kontaktowy

  Wirtualne biuro

  Każdy, kto planuje otworzyć firmę w swoim biznesplanie, musi uwzględnić wydatki na biuro. Wynajęcie go stanowi poważną pozycję po stronie kosztów, szczególnie jeśli firma chce mieć adres prestiżowej lokalizacji. Zarówno na początku działalności (urządzenie, ewentualny remont), jak i później. Czynsze za wynajem lokalu są bardzo wysokie. Sposobem na obniżenie tych kosztów jest skorzystanie z naszego wirtualnego biura.

  Czym jest biuro wirtualne?

  Jest to biuro istniejące fizycznie, w konkretnym miejscu i obsługiwane przez konkretnych pracowników. Od tradycyjnego biura rożni się tym, że może korzystać z niego równocześnie wiele firm. Dzięki temu koszty wynajmu są znacznie niższe. Najemca płaci tylko za to z czego korzysta.

  Wizerunek firmy najważniejszy

  Stare przysłowie mówi „Jak Cię widzą, tak Cię piszą”. Budowanie wizerunku jest procesem długotrwałym i czasochłonnym, ale pierwsze wrażenie można osiągnąć stosunkowo prosto, to adres firmy w atrakcyjnej lokalizacji, w centrum miasta.

  Niektóre adresy znają wszyscy w całej Polsce, np. Chmielna w Warszawie, jaki posiada nasze biuro. Jest to adres premium, który już od samego początku wpływa na wizerunek firmy. Nie oznacza to jednak, że trzeba wynajmować pod tym adresem drogie biuro, wystarczy wynająć go od naszego wirtualnego biura.

  Każda firma w momencie rejestracji, musi podać różnym urzędom swoją siedzibę, która następnie umieszczana jest na fakturach, wizytówkach, materiałach reklamowych. Znacznie lepiej wygląda adres w prestiżowej lokalizacji, niż adres domowy na jednym z wielu osiedli lub adres biura na obrzeżach miasta.

  Prestiżowy adres od razu budzi zaufanie u partnerów biznesowych i ułatwia pozyskiwanie nowych klientów.

  Galeria

  Biuro w centrum Warszawy

  Co oferuje wirtualne biuro?

  Oprócz prestiżowego adresu w samym centrum Warszawy podnoszącego wizerunek firmy i zmniejszenia kosztów oferujemy, także oszczędność czasu.
  Odbierzemy za Ciebie całą korespondencję, zeskanujemy ją i przekażemy do Ciebie drogą mailową.

  Dla kogo biuro wirtualne?

  Wynajęcie biura wirtualnego jest znacznie tańsze, niż utrzymywanie tradycyjnego biura. Ma to ogromny wpływ na obniżenie kosztów firm, których działalność polega na obsłudze klientów w terenie, freelancerów, przedsiębiorców, którzy dużo czasu spędzają w podróżach. Firm, które chcą mieć filie w innym mieście. Bez względu na to, gdzie się znajdują zawsze mają dostęp do swojego wirtualnego biura.

  Masz pytania?

  Napisz Do Nas!